GEEKER.cz

Geek, Sci-Fi, Fantasy, Gadget

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size


Gadget

Fluorescentní ložní povlečení

geek povlečení

Ložní povlečení Luminex je vyrobeno z nové ne-reflexní látky, která dokáže vyzařovat vlastní světlo.Povlečení dokáže generovat světlo v různých barvách. Vyrábí Luminex http://www.luminex.it. Povlečení lze zakoupit za 159 Eur na http://www.lumigram.com

Celý článek...

Vývoj mobilů

evoluce mobil

Vývoj mobilů dle značek výrobců.

Celý článek...

Toustovač s wifi

toustovač s wifi

Jamy Toaster navržený francouzkým designerem Nathan Brunstein. Jamy Toaster je toustovač s vestavěnou Wi-Fi. Toustovač skrze Wi-Fi zjistí předpověď počasí a tu vypálí na povrch toastu. Více na http://legrandours.com/

Celý článek...

Mikroskop pro iPhone

mikroskop na iPhone

Mini mikroskop pro iPhone promění váš smartphone na mikroskop schopný 60-násobného zvětšení. Připojte Mini mikroskop na objektiv vašeho iPhone 4 nebo 4S a můžete přiblížit na cokoliv. Tři vestavěné jasné bílé LED diody navíc spolehlivě osvětli snímaný objekt. Mini mikroskop ocení např. IT technici při čtení malých seriových čísel na hardwaru. K dostání za 29.99 USD na thinkgeek.

Celý článek...

iPhone Boxer

iPhone Boxer

Ocelové iPhone pouzdro, které velmi připomíná klasického boxera. K dostání za 154 USD na http://www.urbanoutfitters.com

Celý článek...

Zombie automat na žvýkačky

zombie automat na žvýkačky

Thomas Kuebler navrhl tento hrůzostrašný Zombie automat na žvýkačky. Automat vypadá jako skutečná preparovaná lidská lebka, je to však atrapa.

Celý článek...

Elektrický vyhřívaný nůž

vyhřívaný nůž

Skoro zmrzlé máslo se nedá nabrat na nůž a o to hůře se ještě roztírá. Brtiská pekárna Warburtons vytvořila tento elektrický vyhřívaný nůž, který dokáže dosáhnout teploty téměř 42°C. Napájen dvěma AA bateriemi, které se vkládají do rukojeti.

Celý článek...

BatMan Signál

batsignal

Miniaturní Bat-signál, který pouříval komisař Gordon v Temném rytíři. K dostání za 9.95 USD na http://thinkgeek.com

Celý článek...

Hodinky jako sonar, radar, skener

sonar hodinky

Designer Samuel Jerichow se nechal inspirovat sci-fi filmy a navrhnul hodinky, jejíž obrazovka je vlastně sonar z ponorek, radar z letadel nebo skener. Display postupně zobrazuje tři cíle jako ukazatel času, hodiny, minuty a sekundy. Provedení se vyrábí v modré pro sonar, zelené pro radar a červené pro skener.

Celý článek...

Strana 1 z 2

Sexshop Růžový slon
You are here: